Saksagan.org kullanım şartları ve koşulları:

 

  1. Şartlar

Bu web sitesine erişerek, http://saksagan.org/ hüküm ve kullanım koşullarına bağlı olmayı kabul etmiş sayılırsınız ve geçerli yerel yasalar ile yapılan anlaşmadan sorumlu olduğunuzu kabul etmişsiniz demektir. Bu şartlardan herhangi birine katılmıyorsanız, ücretsiz reklamları kullanamazsınız. Bu web sitesinde yer alan reklamlardan doğacak  telif hakkı ve ticari marka kanunu ile reklamı veren kullanıcıya aittir.

  1. Kullanım Lisansı

Saksagan’ın web sitesindeki reklamların  bir kopyasını yalnızca kişisel, ticari olmayan geçici görüntüleme için geçici olarak indirmek için izin verilmektedir.

Reklamların içeriği;

Reklamların içeriğinde herhangi bir siyasi parti propagandası, cinsel içerikli yazı veya link;

Saksagan’ın web sitesinde bulunan herhangi bir yazılımın değiştirilmeye çalışılması; Konularının ihlal edilmesi üzerine  reklamlar sistemden kaldırılacaktır ve adli makamlara gerekli belgeler verilecektir.

  1. Uyarı

Saksagan’ın web sitesindeki tüm reklamlar “süresi dolana kadar olduğu gibi”saklanır ve kullanıcıya gösterilir. Ayrıca, Saksagan, web sitesinde reklamların kullanımının doğruluğu veya güvenilirliği ile ilgili veya bu tür reklamlarla veya bağlantılı herhangi bir siteyle ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz.

  1. Sınırlamalar

Saksagan’ın veya web sitesinin editörlerinin sözlü veya yazılı olarak bildirimleri olsa bile, Saksagan’ın web sitesinde reklamların kullanımı veya kullanılamaması ile ortaya çıkabilecek herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz.

  1. Revizyonlar

Saksagan’ın web sitesinde yer alan resimler teknik, tipografik veya fotoğrafik hatalar içerebilir. Saksagan, web sitesindeki herhangi bir resimlerindoğru, eksiksiz veya güncel olduğuna söz vermez. Saksagan, web sitesinde yer alan resimleri herhangi bir zamanda haber vermeden değiştirebilir veya kaldırabilir.

  1. Linkler

Saksagan, web sitesinde yayınlanan kullanıcı  reklamların linkle bağlanan web sitelerini  gözden geçirmek mecburiyetinde değildir ve bütün yasal sorumluluk kullanıcıya aittir ve linke bağlı sitenin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının varlığı, sitenin Saksagan tarafından onaylandığı anlamına gelmez.

  1. Site Kullanım Şartları değişiklikler

Saksagan, önceden haber verilmeksizin herhangi bir zamanda Kullanım Koşullarını revize edebilir. Bu Web sitesini kullanarak, bu hüküm ve kullanım koşullarının geçerli sürümüne bağlı olmayı kabul etmiş olursunuz.

  1. Yönetim Hukuku

Saksagan’ın Web sitesi ile ilgili herhangi bir iddia, hukuk hükümleri çatışması ile ilgili olarak Türk Bilişim yasalarına tabi olacaktır.