Ciddi Bir İlişki Bulamıyorum!

Image: MDWfeatures / @yvonne_bar_

 

Almanya’dan 26 yaşındaki Yvonne Bar, idolü Kim Kardashian benzemek için onlarca estetik ameliyat yaptırdı  ve 500.000 TL üzerinde para harcadı. Yvonne şahane bir fiziği molduğunu söylüyor ancak bunun ciddi bir ilişki kurmak isteyen erkeklerin kendisinden uzaklaştırdığını düşünüyor. Daha önce bankacılık sektöründe çalışan ve ortalama bir maaş alan Yvonne, geçmişte bir kaç erkek arkadaşım oldu, lakin fiziğim çok çirkindi. Asla bikini giyemezdim ve toplum içine karışamazdım ve utanırdım dedi.

Yaptırdığı estetik ameliyatlar sonunda istediği fiziğe kavuşan Yvonne, bankacılık sektöründen işinden istifa ederek, yetişkin sektörünü adamlarını attı ve hızlı bir şekilde yükseldi.

 

Erkeklerin sadece kendisinin fiziği için kısa süreleri beraberlikler kurduğunu ve bu durumdan çok üzüldüğünü belirtiyor. Şu sıralar gönlü boş olan Yvonne bacımız, ciddi bir uzun süreli bir ilişki kurabileceği birinin hayatına girmesini istiyor.

 

Sanırım her şey aşağılık kompleksinden kaynaklanıyor. İnsan kendi vucüdu ile barışık olmalı, ha mutlu değilmisin, o zaman yat bıçak altına.. lakin sakın ünlü birinin aynısı görüniyim diye her türlü estetik ameliyatı yaptırma!  Ben kişisel olarak, sosyal medya fenomenlerinin birbirine çok benzemek için uğraştığını düşünüyorum…

 

Kafamda deli sorular da, bunların hiç birinin cevabı yok maalesef… Her şey para değil, önemli olan dış güzellik hiç değil…Birinin seni anlaması ve frekanslarınızın uyuşması…

 

Yvonne bacımıza hayatta mutluluklar dileriz ve umarız gerçek aşkı en kısa zaman da bulur…

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer ilginç Haberler

Meşe Ağacı İle Evlendi!

  Almanya’dan 26 yaşındaki Yvonne Bar, idolü Kim […]

Ziyaret Ettiğiniz için teşekkürler

error: