Çok Çekici Diye Tinder Üyeliği İptal Edildi!

photo : Jam Press

 

Holly Valentine Amerika’nın Los Angeles şehrinde yaşayan 26 yaşında bir kadın. Dünyanın en popüler tanışma aplikasyonu Tinder’e üye oldu. Tam üyelik için $85 ödedi lakin bir kaç gün sonra üyeliği iptal edildi ve parası geri ödendi. Nedeni ise çok çekici olması ve fotoğraflarının yüzbinlerce kişi tarafında spam olarak bildirilmesi. Aplikasyonu silip tekrar yükleyen Holly, herşeyi denemesine rağmen tekrardan üyelik kayddı yaptıradı. Tinder artık Holly’i sonsuza kadar bloklamıştı gelen şikayetler üzerine.

 

Holly, gerçek hayatta çok utangaç biri olduğunu ve Tinder sayesinde dünya üzerinde ki enteresan erkeklerle seviyeli bir arkadaşlık ve sonunda ciddi bir ilişki kurmak için aplikasyonu indirdiğini ve üye olduğunu belirtti. Kendisinin çok güzel ve ya çekici olmadığını, sadece normal bir kadın olduğunu belirtti.

 

Artık sadece Instagram hesabından düzenli olarak fotoğraf paylaştığını belirtiyor. Şikayet ettiği tek konu ise, ismini açıklamadığı bir ülkeden her gün onbinlerce erkeğin kendine mesaj atması ve bu mesajların çoğunun garip istekler içermesi…(sanırım hepimiz bu ülkenin neresi olduğunu tahmin edebiliyoruz..)

 

Vallahi billahi coğrafya kader yahu… Mezopotamya dünya üzerinde ki bütün abazaların başkenti olmalı..

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer ilginç Haberler

KFC Tavuklarını En fazla Ben Seviyorum!

  Holly Valentine Amerika’nın Los Angeles şehrinde yaşayan […]

Ziyaret Ettiğiniz için teşekkürler

error: