Domuz Kilodunu Çaldı!

Image: Adele Landauer facebook

 

Almanya’nın Berlin kentinde gerçekleşen olayda, yaşlı vatandaş, hava şartlarının güzel olmasından faydalanmak amacıyla güneşlenmek istedi. Kimsenin olmadığı bir yer de çırılçıplak güneşlenmeyi tercih eden alman amcanın keyfi yerindeydi! Bir anda ortaya çıkan hırsız domuz grubu, yaşlı amcanın bütün kıfayetlerinin, cüzdanının, evinin ve arabasının anahtarlarının bulunduğu sarı renkli poşeti alarak kaçmaya çalıştılar.

Etrafta ki insanların şaşkınlıklarına aldırmayan amcamız, istifini bozmadan hırsız domuzların paşinden dakikalarca koştu. İşin sonu tatlı bağlandı lakin çevrede ki insanların hayatlarının sonuna kadar unutamayacağı bir hikayeleri oldu.

 

Aslında bu normal bir haber de, bize garip geliyor. Özellikle yurtdışında göllerde ve ya insanların çıplak yüzmelerine veya güneşlenmelerine izin verilen plajların olduğu çok sayıda yer var (ülkemizde de bir kaç tane yer var böyle).

 

neyse, alman amcaya geçmiş olsun diyoruz. Daha kötüsü olabilir di… Yani aç domuzların insan eti yiyebildiğini biliyoruz, verilmiş sadakası varmış,vucüdunda ki bazı fazlalıklar gidebilirdi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer ilginç Haberler

7 Kez Yıldırım Çarptı ve Ölmedi

  Almanya’nın Berlin kentinde gerçekleşen olayda, yaşlı vatandaş, […]

Ziyaret Ettiğiniz için teşekkürler

error: