Kimse Benim Ne Olduğumu Bilmiyor!

photo : CEN/@documentalnayarit

Kimse Benim Ne Olduğumu Bilmiyor! Gerçekten de kimse ne olduğunu bilmiyor… Yunus benzeri bir kafa yapısına sahip, gözleri olmayan, yüzgeçleri olmayan ve dişleri insan dişine benzeyen bu yaratık Meksika’da sahilde bulundu. Meksika’nın Pasifik okyanusu kıyısında ki Destiladeras sahilinde, yerliler tarafından bulunan bu yaratığın, okyanusun derinliklerinden gelmiş olabileceğine inanan insan sayısı her geçen gün artmakta…

Meksika basınında çıkan haberlere göre, başlangıçta ölü bir yunusun karaya vurduğu düşünen sahilde yürüyen insanlar, bir kaç tane fotğraf çekince ve yaklaştıkca, aslında bunun bir yunus olmadığını fark ettiler. Yerel balıkçıların hiçbiri daha önce böyle bir şey görmediğini belirttiler.

Bu yunus gibi kafası olan, gözleri olmayan ve dişleri insan dişine çok benzeyen yaratık, bilim insanları tarafından hangi cinse ait olduğu belirlenemedi. Sosyal medya da fotoğrafların paylaşılması ile beraber, pek çok insan bu yaratığın ne olduğu ile fikirler ortaya attı. meksikalı balıkçıların bir kısmı bunun pasifik okyanusunun dderinlerinde yaşayan moray yılan balığı olduğunu iddaa ediyorlar ve Meksikanın Ixtapa sahilinde geçmiş yıllarda bir kaç tane gördüklerini dile getiriyorlar.

Kimse bunun ne olduğunu bilemiyor işin açıkcası… Ben buna ” Yılanus Enterasanus ” cinsi adını koyiyim bari…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer ilginç Haberler

Kocaman Gözlerimden Kaçamazsın!

Kimse Benim Ne Olduğumu Bilmiyor! Gerçekten de kimse […]

Ziyaret Ettiğiniz için teşekkürler

error: