Kocaman Gözlerimden Kaçamazsın!

photo : News Fiesta / SWNS

 

Kocaman Gözlerimden Kaçamazsın! Kocaman tek gözle doğan buzağı, ‘Tanrı’nın mucizesi’ olarak görüldü ve kendisine ibadet edilmeye başlandı.  Doğduktan kısa bir süre sonra, annesi tarafından red edilen bu kocaman gözlü buzağıya, yerli halk aşık oldu ve onun her türlü ihtiyacını karşılıyorlar.

Hindistan’da çok nadir görülen bir mutasyon sonucu, sadece tek göze sahip olan bu buzağıya, yerel halk tapmaktadır ve tanrının bir lütfu gibi görmektedir. Hintli inanışına göre inekler kutsal yaratık olduklarından, onları tanrının bir lütfu olarak kabul ederler. Hindistanın West Bengal bölgesinin de maskotu haline gelen bu sevimli buzağanın sağlık durumu ise oldukça iyi. Annesinin görünüşü dolayısı ile terk etmesi bir garip gerçekten…

 

Bütün bu değişik mutasyonların Doğu Asya coğrafyasında yaygınlaşması gerçekten ilginç… Artık GDO’lu yiyeceklerin etkisi midir, yoksa hayvanların gebelik sırasında geçirdiği mutasyonlardan mıdır, yoksa da yerel bilim adamlarının çeşitli genetik oynamalarla deney yapmasından mı kaynaklanıyor bilinmez.

 

Gerçekten de çok sevimli bir buzağı… Keşke benim olsa..

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer ilginç Haberler

Beni Öpmek İstermiydin?

  Kocaman Gözlerimden Kaçamazsın! Kocaman tek gözle doğan […]

Ziyaret Ettiğiniz için teşekkürler

error: