O Eski Halimden Eser Yok Şimdi!

Image: @ambermayy/Jam Press

 

 

İngiliz Amber Mayy ile tanışın…18 yaşında iken daha güzel görünmek için estetik ameliyatlara  başladı ve şimdi 22 yaşında, on binlerce sterling parayı estetik cerrahiye harcadı ve şimdi 36K büyüklüğünde göğüsleri var ,vucüdunda neredeyse estetik ameliyat ile değişmeyen nokta kalmadı. En son hali yukarıda!!

 

Özel bir web sitesinde canlı modellik yapan Amber, şimdiye kadar göğüs işleri için £11,000, popo implantları için £15,000, burun  ve dudak estetik ameliyatları  için £8,000 , yanak, çene ve çene dolguları için ise £5000 üzerinde olmak üzere toplam da £50.000 yakın para harcadı ve halen düzenli botox enjeksiyonları yaptırıyor.

Image: @ambermayy/Jam Press

Estetik olmadan önce ki haliyle günlük çok az miktarda kazanç sağladığını belirten Amber,  göğüslerini büyüttüğü ameliyat sonrası sosyal medyaya koyduğu yeni fotoğraflar sayesinde ilk gün 20.000 yeni takipçi ve aynı hafta 100.000 takipçi kazandı. Milyonlar tarafından takip edilmeye başlanan Amber, bir an da kazançını astronomik rakamlara çıkardı.Resmen o eski halinden hiç eser yok şimdi!

Para mutluluk getirmez derler de, sanırım bu kavram Amber bacımız için geçerli değil, zira her ameliyat sonrası kendini daha mutlu hissetdiğini belirtiyor.

 

Amber bacım, eğer bizlerde günde £10.000 kazanalım biz de çok çoook iyi hissederiz. hadi bıraktım günlük £10.000 kazanmayı, aylık 10.000 TL kazansak sevinçten dört köşe oluruz. Şansın açık olsun diyelim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer ilginç Haberler

Ciddi Bir İlişki Bulamıyorum!

    İngiliz Amber Mayy ile tanışın…18 yaşında iken […]

Ziyaret Ettiğiniz için teşekkürler

error: