Tepeden Tırnağa Siyah Dövme Aşkı!

photo : MDWfeatures / @theevilblackout

 

İsviçre’nin Chur kentinde yaşayan  25 yaşındaki Yannick Rick, günlerce süren  acı verici bir dövme işlemlerinden sonra ve şimdi sırtına ”şeytan” yazdırırak hayallerine kavuşmuş oldu. Yannick kardeşimiz, bütün vucüdunu siyah dövme ile kaplatmak için, 400 saatten daha fazla dövmeci iğnesi altında kaldı ve çok acı çektiğini belirtiyor. Yaptırdığı siyah dövmeler için  toplam da 100.000 TL’ye yakın para harcayan  Yannick, hayatından çok mutlu ve dövmeleriyle gurur duyuyor.

Yannick ayrıca, ” Arkadaşlarım hepsi ve ailem dövmelerimi görünce, ilk başta çok şaşırdılar ama benim için ilginç ve değerli olduklarını anladıktan sonra, normal karşıladılar. Pek çok insan yaptığım şeyden etkileniyor ve arkasındaki anlamı bilmek istiyor” diye ekledi.

 

Yannick Rick’in gelecekte ki hedefi ise, göğüs uçlarından kurtulmak. Göğüs uçlarını kestirip daha düzgün bir hal almak istediğini ve vucüdunun dümdüz olmasını sevdiğini belirtiyor (ben biliyorum başka neresi fazla, oranı kestir gitsin…).

 

Şimdi bana bu haberi nereden buldun demeyin sakın!!! Alın size 21.’ci yüzyılın garip insanlarından bir tanesi daha! Gerçekten ben insanların kendilerine yaptıklarını anlayamaz oldum… Tamam vucüdunu siyah dövme ile kaplattın, o nu bir yere kadar anlarım da, sırtına niye ”şeytan” yazdırıyor…Meksikanın para birimi seni, kırılmaz bir sopa ile dayağı çoktan hak ediyorsun bemce…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer ilginç Haberler

Polidaktilizm : 31 Parmaklı Olarak Yaşamak!

  İsviçre’nin Chur kentinde yaşayan  25 yaşındaki Yannick […]

Ziyaret Ettiğiniz için teşekkürler

error: